3-4 klasės

« Grįžti atgal į pradinį puslapį
Greta Marudinaitė 3 kl. „Ateiviukai ir jų augintiniai"	Vilniaus "Ryto" progimnazija

Greta Marudinaitė 3 kl. „Ateiviukai ir jų augintiniai" Vilniaus "Ryto" progimnazija

Balsuoti:
2.43 / 23
Ernesta Martišiūtė 3 kl. „Kitokios gėlės" Vilniaus "Ryto" progimnazija

Ernesta Martišiūtė 3 kl. „Kitokios gėlės" Vilniaus "Ryto" progimnazija

Balsuoti:
2.37 / 19
Neimedas Tamašauskas 3 kl. „Kosmosas" Vilniaus "Ryto" progimnazija

Neimedas Tamašauskas 3 kl. „Kosmosas" Vilniaus "Ryto" progimnazija

Balsuoti:
2.38 / 29
Ieva Medelytė 4 kl. „Roko skambesys" Vilniaus Žėručio pradinė mokykla

Ieva Medelytė 4 kl. „Roko skambesys" Vilniaus Žėručio pradinė mokykla

Balsuoti:
2.36 / 25
Silvija Žilinskaitė 4 kl. „Žvelk kitaip" Vilniaus Žėručio pradinė mokykla

Silvija Žilinskaitė 4 kl. „Žvelk kitaip" Vilniaus Žėručio pradinė mokykla

Balsuoti:
1.71 / 14
Milgintė Tunaitytė 3 kl. „Puokštė" Rokiškio r. Juodupės gimnazija

Milgintė Tunaitytė 3 kl. „Puokštė" Rokiškio r. Juodupės gimnazija

Balsuoti:
3.03 / 30
Ieva Juozėnaitė, Simona Vaičekonytė 4 kl. „Kvadratukų sodas" Rokiškio r. Juodupės gimnazija

Ieva Juozėnaitė, Simona Vaičekonytė 4 kl. „Kvadratukų sodas" Rokiškio r. Juodupės gimnazija

Balsuoti:
2.84 / 25
Akvilė Jonaitytė 3 kl. „Aš ir vaivorykštė" Rokiškio r. Juodupės gimnazija

Akvilė Jonaitytė 3 kl. „Aš ir vaivorykštė" Rokiškio r. Juodupės gimnazija

Balsuoti:
3.96 / 140
Samanta Stalionytė 4 kl. „Kosmoso platybėse“ Šeduvos gimnazija

Samanta Stalionytė 4 kl. „Kosmoso platybėse“ Šeduvos gimnazija

Balsuoti:
2.32 / 25
Goda Venskutė 3 kl. „Aš Mėnulyje“ Naujosios Akmenės mokykla-darželis "Buratinas"

Goda Venskutė 3 kl. „Aš Mėnulyje“ Naujosios Akmenės mokykla-darželis "Buratinas"

Balsuoti:
3.12 / 42
Dovydas Skromanas 4 kl. „ElektroMiestas“ Šeduvos gimnazija

Dovydas Skromanas 4 kl. „ElektroMiestas“ Šeduvos gimnazija

Balsuoti:
2.46 / 24
Urtė Vaišytė 3 kl. „Naktis apgaubia miestą“ Šiaulių ,,Saulės" pradinė mokykla

Urtė Vaišytė 3 kl. „Naktis apgaubia miestą“ Šiaulių ,,Saulės" pradinė mokykla

Balsuoti:
3.31 / 65
Klaudija Žiliūtė 3 kl. „Saulėtekis“ Šiaulių ,,Saulės" pradinė mokykla

Klaudija Žiliūtė 3 kl. „Saulėtekis“ Šiaulių ,,Saulės" pradinė mokykla

Balsuoti:
3.22 / 50
Agnė Černiauskaitė 4 kl. „Pavasario linksmybės“ Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Agnė Černiauskaitė 4 kl. „Pavasario linksmybės“ Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Balsuoti:
2.77 / 26
Algis Dobravolskas 4 kl. „Ateities pasaulis“ Vilniaus Baltupių progimnazija

Algis Dobravolskas 4 kl. „Ateities pasaulis“ Vilniaus Baltupių progimnazija

Balsuoti:
1.91 / 11
Gedas Žiromskis	4 kl. „Mūsų kosmosas ir Žemė“ Sidabravo vid. mokykla

Gedas Žiromskis 4 kl. „Mūsų kosmosas ir Žemė“ Sidabravo vid. mokykla

Balsuoti:
3.13 / 31
Vidmantė Stilbytė 3 kl. „Nakties paslaptys“ Naujosios Akmenės mokykla-darželis "Buratinas"

Vidmantė Stilbytė 3 kl. „Nakties paslaptys“ Naujosios Akmenės mokykla-darželis "Buratinas"

Balsuoti:
3.12 / 58
Diana Jakovlevaitė 4 kl. „Visada sapnuoju“ Pabradės "Žeimenos" gimnazija

Diana Jakovlevaitė 4 kl. „Visada sapnuoju“ Pabradės "Žeimenos" gimnazija

Balsuoti:
2.84 / 44
Denis Gomza 4 kl. „Nežemiški gyventojai" Pabradės "Žeimenos" gimnazija

Denis Gomza 4 kl. „Nežemiški gyventojai" Pabradės "Žeimenos" gimnazija

Balsuoti:
4.36 / 216
Evelina Semaško	4 kl. „Saldumynų šalyje“ Pabradės "Žeimenos" gimnazija

Evelina Semaško 4 kl. „Saldumynų šalyje“ Pabradės "Žeimenos" gimnazija

Balsuoti:
3.29 / 68
Eva Vitkovskaja	4 kl. „Mygtuko mietas“ Pabradės "Žeimenos" gimnazija

Eva Vitkovskaja 4 kl. „Mygtuko mietas“ Pabradės "Žeimenos" gimnazija

Balsuoti:
2.73 / 40
Guoda Tumėnaitė	3 kl. „Beržynėlis“ VšĮ International Meridian school

Guoda Tumėnaitė 3 kl. „Beržynėlis“ VšĮ International Meridian school

Balsuoti:
2.32 / 25
Paulina Čepaitė	4 kl. „Medis kaip ananasinis laikrodis“	Šeduvos gimnazija

Paulina Čepaitė 4 kl. „Medis kaip ananasinis laikrodis“ Šeduvos gimnazija

Balsuoti:
2.97 / 30
Adomas Chlebinskas 3 kl. „Spurginis Autobusas“ VšĮ International Meridian school

Adomas Chlebinskas 3 kl. „Spurginis Autobusas“ VšĮ International Meridian school

Balsuoti:
2.05 / 20
Vaida Janeliūnaitė 4 kl. „Plaukiame į sapnų pilį“ Sidabravo vidurinė mokykla

Vaida Janeliūnaitė 4 kl. „Plaukiame į sapnų pilį“ Sidabravo vidurinė mokykla

Balsuoti:
2.76 / 25
Benas Raišutis 3 kl. „Daugiabučiai Kosmose“ VšĮ International Meridian school

Benas Raišutis 3 kl. „Daugiabučiai Kosmose“ VšĮ International Meridian school

Balsuoti:
2.05 / 20
Lukas Vincevčius 3 kl. „Apgyvendinta planetos sala“ VšĮ International Meridian school

Lukas Vincevčius 3 kl. „Apgyvendinta planetos sala“ VšĮ International Meridian school

Balsuoti:
1.76 / 21
Gabrielė Jankūnaitė 3 kl. „Belaukiant Kalėdų kosmose“ Radviliškio pagrindinė Gražinos mokykla

Gabrielė Jankūnaitė 3 kl. „Belaukiant Kalėdų kosmose“ Radviliškio pagrindinė Gražinos mokykla

Balsuoti:
3.44 / 78
Adas Andriūnas 4 kl. „Ado įdomios figūros “ Utenos Krašuonos progimnazija

Adas Andriūnas 4 kl. „Ado įdomios figūros “ Utenos Krašuonos progimnazija

Balsuoti:
4.19 / 252
Akvilė Daubaraitė 3 kl.	„Danguje“ Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla

Akvilė Daubaraitė 3 kl. „Danguje“ Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
3.02 / 47
Karina Ustiugova 3 kl. „Drugelio pavėsis“ Vilnia "Vilnios" pagr. mokykla

Karina Ustiugova 3 kl. „Drugelio pavėsis“ Vilnia "Vilnios" pagr. mokykla

Balsuoti:
2.92 / 37
Viktorija Grudžinskaitė	3 kl. „Ten, vaivorykštėj, gyvena“ Vilnia "Vilnios" pagr. mokykla

Viktorija Grudžinskaitė 3 kl. „Ten, vaivorykštėj, gyvena“ Vilnia "Vilnios" pagr. mokykla

Balsuoti:
3 / 56
Kotryna Arcikauskaitė 3 kl. „Violetinio katino namai“ Vilnia "Vilnios" pagr. mokykla

Kotryna Arcikauskaitė 3 kl. „Violetinio katino namai“ Vilnia "Vilnios" pagr. mokykla

Balsuoti:
3.05 / 41
Augustė Kavaliauskaitė 4 kl. „Skraidantys daiktai“ Grinkiškio J.Poderio vidurinė mokykla

Augustė Kavaliauskaitė 4 kl. „Skraidantys daiktai“ Grinkiškio J.Poderio vidurinė mokykla

Balsuoti:
2.39 / 28
Gvidas Stuknys	3 kl. „Povandeninis pasaulis“ Vilnia "Vilnios" pagr. mokykla

Gvidas Stuknys 3 kl. „Povandeninis pasaulis“ Vilnia "Vilnios" pagr. mokykla

Balsuoti:
2.59 / 32
Ernestas Arcikauskas 4 kl. „Gyvybės ratas“ Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla

Ernestas Arcikauskas 4 kl. „Gyvybės ratas“ Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla

Balsuoti:
3.11 / 57
Kamilė Ingiliardaitė 4 kl. Fantazija Grinkiškio J.Poderio vidurinė mokykla

Kamilė Ingiliardaitė 4 kl. Fantazija Grinkiškio J.Poderio vidurinė mokykla

Balsuoti:
2.5 / 26
Viltė Lukauskaitė 4 kl. „Ant obels auga vyšnios“ Grinkiškio J.Poderio vidurinė mokykla

Viltė Lukauskaitė 4 kl. „Ant obels auga vyšnios“ Grinkiškio J.Poderio vidurinė mokykla

Balsuoti:
2.2 / 25
Leonardas Orlakas 4 kl. „Gėlė-namas-miestas“ Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

Leonardas Orlakas 4 kl. „Gėlė-namas-miestas“ Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

Balsuoti:
2.33 / 24
Domantas Ivanauskas 4 kl. „Mintys apie Kalėdas“	Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Domantas Ivanauskas 4 kl. „Mintys apie Kalėdas“ Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Balsuoti:
2.94 / 34
Jonė Šumskytė 4 kl. „Mano diena kitaip“ Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Jonė Šumskytė 4 kl. „Mano diena kitaip“ Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Balsuoti:
3.38 / 64
Miglė Ulkytė 4 kl. „Sūrio planeta“ Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Miglė Ulkytė 4 kl. „Sūrio planeta“ Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Balsuoti:
3.24 / 63
Dautaras Stravinskas 4 kl. „Dingusi eglutė“ Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Dautaras Stravinskas 4 kl. „Dingusi eglutė“ Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija

Balsuoti:
2.71 / 24
Eimantas Guntulis 3 kl. „Žmogus Marse“ Šeduvos gimnazija

Eimantas Guntulis 3 kl. „Žmogus Marse“ Šeduvos gimnazija

Balsuoti:
2.32 / 22
Oskaras Žakys 3 kl. „Į mokyklą“	Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla

Oskaras Žakys 3 kl. „Į mokyklą“ Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
2.62 / 21
Rokas Šmatavičius 4 kl. „Žiūriu kitaip“	Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Rokas Šmatavičius 4 kl. „Žiūriu kitaip“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
3.12 / 65
Klaudija Bubelytė 4 kl. „Viskas normaliai“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Klaudija Bubelytė 4 kl. „Viskas normaliai“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
3.08 / 36
Deimantė Janušonytė 3 kl. „Spalvotas pasaulis“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Deimantė Janušonytė 3 kl. „Spalvotas pasaulis“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
3.21 / 71
Šiaurys Benikas	3 kl. „Pelkų raganos pasaulis“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Šiaurys Benikas 3 kl. „Pelkų raganos pasaulis“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
3.25 / 67
Armandas Benaitis 4 kl. „Aukštyn kojom“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Armandas Benaitis 4 kl. „Aukštyn kojom“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
2.91 / 33
Eminijus Maselskis 3 kl. „Pasaulio pabaiga“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Eminijus Maselskis 3 kl. „Pasaulio pabaiga“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
3.11 / 56
Vesta Kudriavcevaitė 3 kl. „EMO vilkas“	Šeduvos gimnazija

Vesta Kudriavcevaitė 3 kl. „EMO vilkas“ Šeduvos gimnazija

Balsuoti:
3.09 / 46
Kamilė Gerulytė	4 kl. „Dangus miško laukymėje“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Kamilė Gerulytė 4 kl. „Dangus miško laukymėje“ Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
3.11 / 56
Vakarė Grigaliūnaitė 3 kl. „Stebuklingas televizorius“ Šeduvos gimnazija

Vakarė Grigaliūnaitė 3 kl. „Stebuklingas televizorius“ Šeduvos gimnazija

Balsuoti:
2.44 / 27
Miglė Zoltnerytė 3 kl. „Ateities miestas Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Miglė Zoltnerytė 3 kl. „Ateities miestas Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Balsuoti:
3.15 / 60
Vanesa Sireikytė 3 kl. „Kalnas" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Vanesa Sireikytė 3 kl. „Kalnas" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Balsuoti:
1.88 / 17
Laimis Genevičius 3 kl. „Bibliotekos pasaulis" Gražinos pagr. m-kla

Laimis Genevičius 3 kl. „Bibliotekos pasaulis" Gražinos pagr. m-kla

Balsuoti:
2.94 / 31
Šarūnas Karneckas 3 kl. „Skrydis į Mėnulį" Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras

Šarūnas Karneckas 3 kl. „Skrydis į Mėnulį" Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras

Balsuoti:
2.85 / 33
Gytis Genevičius 3 kl. „Kaštonų miestas" Gražinos pagr. m-kla

Gytis Genevičius 3 kl. „Kaštonų miestas" Gražinos pagr. m-kla

Balsuoti:
2.93 / 40
Karolina Novikaitė 3 kl. „Vasara" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Karolina Novikaitė 3 kl. „Vasara" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Balsuoti:
2.15 / 20
Karolina Novikova 3 kl. „Linksmoji vasara" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Karolina Novikova 3 kl. „Linksmoji vasara" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Balsuoti:
2.05 / 20
Samanta Savickaitė 3 kl. „Mano svajonė" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Samanta Savickaitė 3 kl. „Mano svajonė" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Balsuoti:
2.43 / 23
Eva Rakauskaitė	3 kl. „Gėlėta naktis" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Eva Rakauskaitė 3 kl. „Gėlėta naktis" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Balsuoti:
2.23 / 22
Eugenijus Skuodas 4 kl.	„Saldymedis" Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija

Eugenijus Skuodas 4 kl. „Saldymedis" Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija

Balsuoti:
2.52 / 31
Donatas Šinkūnas 3 kl. „Pilis prie gulbių ežero" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Donatas Šinkūnas 3 kl. „Pilis prie gulbių ežero" Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla

Balsuoti:
2.52 / 27
Aleksandras Čiupinas 4 kl. „Stebuklų medis" Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija

Aleksandras Čiupinas 4 kl. „Stebuklų medis" Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija

Balsuoti:
2.59 / 29
Nojus Bandza 4 kl. „Namas visada kartu" Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras

Nojus Bandza 4 kl. „Namas visada kartu" Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centras

Balsuoti:
3.02 / 48
Nojus Ambrazevičius 4 kl. „Rudenėlis" Žėručio pradinė

Nojus Ambrazevičius 4 kl. „Rudenėlis" Žėručio pradinė

Balsuoti:
2.95 / 44
Nomilė Karulytė 3 kl. „Drugelių krūmas" Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija

Nomilė Karulytė 3 kl. „Drugelių krūmas" Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija

Balsuoti:
2.31 / 32