2017 Rezultatai

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius ir Šeduvos gimnazija dėkoja visiems mokiniams ir jų mokytojams, dalyvavusiems Lietuvos 1-4 pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Mano svajonė“.

 

LAIMĖTOJAI

 

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos

 

1–2 klasių mokiniai

 

I vieta – Augustas Šereiva, 2 klasė, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

II vieta – Gustė Grinevičiūtė, 1 klasė, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla

II vieta – Dominykas Šimukauskas, 2 klasė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija

III vieta – Rugilė Indriekutė, 2 klasė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija

III vieta – Kornelija Marčiūtė, 2 klasė, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

 

3–4 klasių mokiniai

 

I vieta – Gabrielė Stefanovič, 4 klasė, Vilniaus „Vilnios“ pagrindinė mokykla

II vieta – Oskaras Stalionis, 4 klasė, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

II vieta - Domas Petrašiūnas, 3 klasė, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla

III vieta – Adomas Vaitiekūnas, 4 klasė, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla

III vieta – Paulina Beinorytė, 3 klasė, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla

 

Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos padėkos

už piešinio originalumą ir meniškumą

 

Elzė Gatulytė, 2 klasė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija

Amelija Grigaitė, 3 klasė, Druskininkų „Atgimimo“ mokykla

Augustina Janušauskaitė, 3 klasė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija

Ausma Rindokaitė, 3 klasė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija

Austėja Gerybaitė, 2 klasė, Klaipėdos Gedminų progimnazija

Berta Vičiūtė, 4 klasė, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

Ieva Mumgaudytė, 4 klasė, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija

Jokūbas Vaitkus, 4 klasė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija

Kamilė Greblikaitė, 2 klasė, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla

Linėja Paplauskaitė, 3 klasė, Ukmergės r. Želvos gimnazija

Lukas Tamošiūnas, 2 klasė, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla

Meda Kazelskaitė, 3 klasė, Vilniaus „Ryto“ progimnazija

Mingailė Lisenkova, 4 klasė, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

Rūta Marija Lapinskaitė, 4 klasė, Žiežmarių mokykla-darželis „Vaikystės dvaras“

Saulė Krasauskaitė, 1 klasė, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

Ugnė Petruškevičiūtė, 3 klasė, Kauno Petrašiūnų progimnazija

Vesta Navickaitė, 1 klasė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija

 

NOMINACIJOS

 

Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos nominacijos už gražiausius piešinius, surinkusius daugiausiai svetainės www.e-piesiniai.eu lankytojų balsų

 

Austėja Gerybaitė, 2 klasė, Klaipėdos Gedminų progimnazija

Artūr Repnikov, 2 klasė, Klaipėdos Gedminų progimnazija


2016 Rezultatai

2015 Rezultatai

2014 Rezultatai

2013 Rezultatai

2012 Rezultatai